| Stativ/funksjoner: | Trebenstativ med vinkelvalg, avtakbare ben |
| Stativ/glidebevegelse på stativets midtben: | 29 cm |
| Antall i pakke: | 1 |
| Stativ/maks. arbeidshøyde: | 166 cm |
| Hode/egenskaper: | Innebygd vaterpass, kompatibel med Arca-Swiss-systemet |
| Hode/stativmontering: | 1/4-tommers skrue |
| Diverse/vask: | Bæreveske |
| Generelt / Vekt: | 1,82 kg |
| Innvendig dybde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing Punks |
| Stativ/type midtstang i stativ: | Skyting |
| Diverse fargekategori: | Svart |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antall ben: | 4 |
| Stativ/type lås for stativben: | Låses ved å vri |
| Stativ/egenskaper ved midtstøtte: | Avtakbar |
| Stativ/hurtigutløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 18 kg |
| Import Høyde: | 0 |
| Diverse/inkludert tilbehør: | D-ring, multiverktøy, pose til stativhode |
| Generelt/materiale: | Magnesiumlegering |
| Modellnavn: | Travis 2.0 |
| Stativ/min. arbeidshøyde: | 11,8 cm |
| Innføringsbredde: | 0 |
| Generelt/sammenfoldet lengde: | 45,7 cm |
| Diverse/egenskaper for barlada: | Hengselåpning |
| Importvekt: | 1,82 |
| Hode/hodetype: | Kule |
| Generelt/farge: | Blå |
| Hode/navn på hode: | 3 Legged Thing AIRHED Neo |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244885868EAN:
