| Hode/egenskaper: | Innebygd vaterpass, kompatibel med Arca-Swiss-systemet, justerbar base |
| Antall i pakke: | 1 |
| Hode/hodetype: | Kule |
| Stativ/hurtigutløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 40 kg |
| Import Høyde: | 88 |
| Hode/panorering grader: | 360 |
| Generelt/høyde: | 8,8 cm |
| Diverse/inkludert tilbehør: | Hurtigutløserplate |
| Hoved/egenskaper: | Innebygd vaterpass, kompatibel med Arca-Swiss-systemet, justerbar base |
| Stativ/enheter som støttes: | Kamera |
| Generelt / Vekt: | 323 g |
| Innføringsdybde: | 0 |
| Importbredde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing AirHed Pro |
| Importvekt: | 0,32 |
| Hode/hodetype: | Kule |
| Generelt/farge: | Blå |
| Diverse fargekategori: | Svart |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativhode |
| Hodet/panorering grader: | 360 |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244885639EAN:
