Trenger du en lengre hurtigkoblingsplate til kameraet ditt? Da er QR7 noe for deg.
- Remfeste for å bære sele
- Ekstra skilt hvis du har flere kamerahus
- street cred økte med 20 %
| Generelt / Tilbehørstype: | Hurtigfeste for kamera |
| Import Høyde: | 0 |
| Header-modell: | QR7 |
| Generelt/bredde: | 6,2 cm |
| Generelt / Vekt: | 53 g |
| Innføringsdybde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing |
| Importbredde: | 0 |
| Importvekt: | 0,00 |
| Generelt/dybde: | 3,8 cm |
| Diverse/materiale: | Stål, gummi |
| Tilbehør/egenskaper: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet, 1/4-tommers gjenger |
| Diverse fargekategori: | Svart |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Tilbehør/beregnet for: | Stativhode |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244886377EAN:
