| Stativ/funksjoner: | Trebenstativ med vinkelvalg, konvertibelt (treben- til enbenstativ), avtakbare stativben |
| Antall i pakke: | 1 |
| Stativ/type feste for stativben: | Låses ved å vri |
| Stativ/videohodets størrelse: | 75 mm |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 60 kg |
| Import Høyde: | 0 |
| Diverse/inkludert tilbehør: | Verktøysett, 75 mm skåladapter, flat tallerken |
| Stativ/maks. arbeidshøyde: | 162 cm |
| Diverse/vask: | Bæreveske |
| Generelt/materiale: | 8x kullfilter |
| Header-modell: | Tommy |
| Stativ/enheter som støttes: | Videokamera, kamera |
| Generelt / Vekt: | 2,59 kg |
| Innføringsdybde: | 0 |
| Stativ/min. arbeidshøyde: | 15,6 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing Legender |
| Generelt/sammenfoldet lengde: | 73 cm |
| Diverse/egenskaper for barlada: | Skulderrem, karabinkrok |
| Importvekt: | 2,59 |
| Diverse fargekategori: | Grå |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antall ben: | 3 |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5056085300295EAN:
