| Stativ/funksjoner: | Stativ med tre ben og vinkelvalg, konvertibelt (fra treben til enben), avtakbare ben |
| Antall i pakke: | 1 |
| Stativ/type lås for stativben: | Låses ved å vri |
| Stativ/egenskaper ved midtstang: | Vendbar, teleskopisk, tredelt design |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 30 kg |
| Import Høyde: | 0 |
| Diverse/inkludert tilbehør: | Karabinkrok, D-ring |
| Stativ/maks. arbeidshøyde: | 182,1 cm |
| Diverse/vask: | Etui |
| Generelt/materiale: | 8x kullfilter |
| Header-modell: | Albert 2.0 |
| Stativ/enheter som støttes: | Kamera |
| Generelt / Vekt: | 1,87 kg |
| Importdybde: | 0 |
| Stativ/min. arbeidshøyde: | 12,1 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing Pro |
| Generell/sammenfoldet lengde: | 43,1 cm |
| Importvekt: | 1,87 |
| Stativ/type midtstang i stativ: | Skyting |
| Generelt/farge: | Metallisk skifergrå |
| Diverse fargekategori: | Grå |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antall ben: | 5 |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244885479EAN:
