| Stativ/funksjoner: | Trebeinstativ med vinkelvalg, konvertibelt (trebeins- til enbeinstativ), avtakbare stativben |
| Antall i pakke: | 1 |
| Stativ/type feste for stativben: | Låses ved å vri |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 14 kg |
| Import Høyde: | 0 |
| Diverse/inkludert tilbehør: | Bæreveske, skulderrem, D-ring |
| Stativ/maks. arbeidshøyde: | 111,2 cm |
| Diverse/vask: | Bæreveske |
| Generelt/materiale: | Karbonfiber |
| Header-modell: | Jay |
| Stativ/enheter som støttes: | Videokamera, kamera |
| Generelt / Vekt: | 1,41 kg |
| Importdybde: | 0 |
| Stativ/min. arbeidshøyde: | 10 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing Legender |
| Generelt/sammenfoldet lengde: | 40,5 cm |
| Importvekt: | 1,41 |
| Diverse fargekategori: | Grå |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antall ben: | 5 |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5056085300370EAN:
