| Innhold i pakken: | (1) x halv skål – 75 mm ¦ (1) x låsehåndtak ¦ (1) x tilbehørskrok ¦ (1) x bæreveske – mikrofiber |
| Antall i pakke: | 1 |
| Generelt / Tilbehørstype: | Skåladapter |
| Import Høyde: | 143 |
| Generelt/høyde: | 14,3 cm |
| Generelt / Vekt: | 231 g |
| Innvendig dybde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing |
| Importbredde: | 0 |
| Importvekt: | 0,30 |
| Tilbehør/egenskaper: | 3/8-tommers-16 skruer |
| Generelt/diameter: | 8,7 cm |
| Diverse fargekategori: | Oransje |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Tilbehør/beregnet for: | Stativhode, stativ |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5056085301025EAN:
