Winston er kraftig og stabil og designet med tanke på landskaps-, studio- og arkitekturfotografering.
- Laget av 100 % karbonfiber, noe som gjør det sterkt nok til å bære opptil 40 kg
- 3-seksjonsben gir rask oppstilling
- Leveres komplett med AirHed Pro
| Stativ/funksjoner: | Trebenstativ med vinkelvalg, konvertibelt (treben- til enbenstativ), avtakbare stativben |
| Antall i pakke: | 1 |
| Stativ/maks. arbeidshøyde: | 194 cm |
| Hode/egenskaper: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet |
| Hode/stativmontering: | 1/4"-20-skrue |
| Diverse/vask: | Etui |
| Generelt / Vekt: | 2,05 kg |
| Innvendig dybde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing Pro |
| Stativ/type midtstang i stativ: | Skyting |
| Diverse fargekategori: | Svart |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antall ben: | 3 |
| Stativ/type sperrer for stativben: | Låsering |
| Stativ/egenskaper ved midtstøtte: | Vendbar |
| Stativ/hurtigutløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 40 kg |
| Import Høyde: | 0 |
| Hode/panorering grader: | 360 |
| Diverse/inkludert tilbehør: | Hurtigutløserplate, multiverktøy, pose til stativhode |
| Generelt/materiale: | Karbonfiber |
| Modellnavn: | Winston 2.0 |
| Stativ/enheter som støttes: | Videokamera, kamera |
| Stativ/min. arbeidshøyde: | 23,1 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Generelt/sammenfoldet lengde: | 61,2 cm |
| Diverse/egenskaper for barlada: | Justerbar stropp |
| Importvekt: | 2,05 |
| Hode/hodetype: | Kule |
| Generelt/farge: | Mørk |
| Hode/navn på hode: | 3 Legged Thing Airhed Pro |
| Stativ/sammenleggbart: | Ja |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244886186EAN:
