Hvis du har et tyngre sett og foretrekker en spakutløser, er AirHed Pro Lever ideell. Spaken kan justeres for venstre og høyre hånd.
- Arca Swiss-kompatibel, avtakbar spakklemme
- Utrolig sterk kulehode med lastekapasitet opptil 40 kg / 88 lb
- Kan tilpasses for høyre- eller venstrehendte brukere.
| Hode/egenskaper: | Separat panoramelås, innebygd vaterpass, Arca-Swiss-systemkompatibel, justerbar base |
| Antall i pakke: | 1 |
| Hode/hodetype: | Kule |
| Stativ/hurtigutløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 40 kg |
| Import Høyde: | 89 |
| Hode/panorering grader: | 360 |
| Generelt/høyde: | 8,9 cm |
| Diverse/inkludert tilbehør: | Hurtigutløserplate, unbrakonøkkel |
| Hoved/egenskaper: | Frittstående panoramelås, innebygd vaterpass, kompatibel med Arca-Swiss-systemet, justerbar base |
| Modellnavn: | Lever |
| Stativ/enheter som støttes: | Kamera |
| Generelt / Vekt: | 382 g |
| Innføringsdybde: | 0 |
| Importbredde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing AirHed Pro |
| Importvekt: | 0,38 |
| Hode/hodetype: | Kule |
| Generelt/farge: | Blå |
| Diverse fargekategori: | Svart |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativhode |
| Hodet/panorering grader: | 360 |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244885677EAN:
