Har du flere kamerahus? Kjøp en ekstra plate eller to til AirHed Cine!
- Lengre frigjøringsplate for ikke-Cine-hoder
- Ekstra plater til AirHed Cine
| Generelt / Tilbehørstype: | Hurtigfeste for kamera |
| Import Høyde: | 0 |
| Diverse/farge: | Mørk |
| Generelt/lengde: | 9 cm |
| Header-modell: | QR-CINE-A |
| Generelt/bredde: | 3,8 cm |
| Generelt / Vekt: | 80 g |
| Diverse/ansvarsfraskrivelse angående farge på bildet: | Produktet som vises kan ha en annen farge |
| Innvendig dybde: | 0 |
| Importbredde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing |
| Importvekt: | 0,00 |
| Diverse/materiale: | Magnesiumlegering |
| Tilbehør/egenskaper: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet, 1/4"-20-skrue, 3/8-tommers-16-skrue |
| Diverse fargekategori: | Svart |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Tilbehør/beregnet for: | Stativhode |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244886384EAN:
