| Generelt / Tilbehørstype: | L-konsoll |
| Import Høyde: | 85 |
| Generelt/høyde: | 8,5 cm |
| Diverse/farge: | Kobber |
| Generelt/lengde: | 10,6 cm |
| Header-modell: | Zelda-C |
| Generelt/bredde: | 3,8 cm |
| Generelt / Vekt: | 67 g |
| Importdybde: | 0 |
| Importbredde: | 38 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing |
| Importvekt: | 0,20 |
| Tilbehør/egenskaper: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet, 1/4"-20 skrue |
| Diverse fargekategori: | Oransje |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Tilbehør/beregnet for: | Kamera |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244885110EAN:
