| Stativ/funksjoner: | Stativ med vinkelvalg, konvertibelt (fra treben til enben), avtakbare ben |
| Antall i pakke: | 1 |
| Stativ/maks. arbeidshøyde: | 182,1 cm |
| Hode/egenskaper: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet |
| Stativhode/stativhode: | Kule |
| Diverse/veske: | Etui |
| Generelt / Vekt: | 1,87 kg |
| Importdybde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing Pro |
| Stativ/type midtstang i stativ: | Skyting |
| Diverse fargekategori: | Svart |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antall ben: | 5 |
| Stativ/type sperrer for stativben: | Låses ved å vri |
| Stativ/hurtigutløsersystem: | Ja |
| Stativ/egenskaper ved midtstang: | Vendbar, teleskopisk, tredelt design |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 30 kg |
| Import Høyde: | 0 |
| Diverse/inkludert tilbehør: | Hurtigutløserplate, karabinkrok, D-ring |
| Stativhode/egenskaper: | Kompatibel med Arca-Swiss-system |
| Generelt/materiale: | 8x karbonfilter |
| Header-modell: | Albert 2.0 |
| Stativ/enheter som støttes: | Kamera |
| Stativ/min. arbeidshøyde: | 12,1 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Generelt/sammenfoldet lengde: | 43,1 cm |
| Importvekt: | 1,87 |
| Hode/hodetype: | Kule |
| Generelt/farge: | Havblå, jordbrons |
| Hode/navn på hodet: | 3 Legged Thing Airhead Pro Lever |
| Stativhode/navn på hodet: | 3 Legged Thing Airhed Pro Lever |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244885486EAN:
