Zaara passer perfekt inn i Z9s konturer og fungerer korrekt som et L-brakett, noe som gjør det mulig for brukere å endre retning og beholde samme fokusplan.
Zaara gir brukerne full tilgang til batteriluken og til de nedre portene på siden av kameraet med basen lukket. De øvre hodetelefon- og mikrofonportene kan også nås ved å forlenge L-brakettens base. Dette muliggjør også internettdeling i stående orientering.
| Generelt / Tilbehørstype: | L-konsoll |
| Import Høyde: | 0 |
| Generelt/høyde: | 13,5 cm |
| Diverse/farge: | Skifergrå |
| Generelt/lengde: | 12,2 cm |
| Header-modell: | Zaara |
| Generelt/bredde: | 8,5 cm |
| Generelt / Vekt: | 146 g |
| Importdybde: | 0 |
| Importbredde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing |
| Importvekt: | 0,00 |
| Tilbehør/egenskaper: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet, 1/4"-20 skrue |
| Kompatibilitetsinformasjon/designet for: | Nikon Z9 |
| Diverse fargekategori: | Grå |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Tilbehør/beregnet for: | Kamera |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244886537EAN:
