| Service og supporttype: | 5 års garanti |
| Antall i pakke: | 1 |
| Stativ/type stativben: | Låses ved å vri |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 60 kg |
| Import Høyde: | 0 |
| Stativ/maks. arbeidshøyde: | 148 cm |
| Hode/stativmontering: | 1/4" og 3/8" skrue |
| Generelt/materiale: | Karbonfiber |
| Header-modell: | Alan 2.0 |
| Stativ/enheter som støttes: | Kamera |
| Generelt / Vekt: | 615 g |
| Importdybde: | 0 |
| Stativ/min. arbeidshøyde: | 44 cm |
| Import Bredde: | 0 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing Pro |
| Generelt/sammenfoldet lengde: | 44 cm |
| Importvekt: | 0,61 |
| Diverse fargekategori: | Svart |
| Produsentens garanti/service og support: | Begrenset garanti – 5 år |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Monopod |
| Stativ/antall stativben: | 5 |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244885783EAN:
