| Dimensjoner (B x H x D): | 472 x 280 x 345 mm |
| Farge: | Sølv |
| Antall programmer: | 11 |
| Maks. mikrobølgeovnseffekt: | 900 W |
| Mikrobølgeovnvolum: | 25 liter |
| Modell: | Frittstående |
| Produktbeskrivelse: | Sharp YC-MS252AE-S - Mikrobølgeovn - frittstående - sølv |
| Type produkt: | Mikrobølgeovn |
| Spenning: | 230 V / 50 Hz |
| Kontrolltype: | Elektronisk |
| Vekt | 13 kg |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
4974019463728EAN:
