| Stativ/funksjoner: | Innebygd vaterpassfunksjon |
| Antall i pakke: | 1 |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 20 kg |
| Import Høyde: | 60 |
| Hode/panorering grader: | 360 |
| Generelt/høyde: | 6 cm |
| Diverse/inkludert tilbehør: | 3/8-tommers skruadapter, multiverktøy |
| Hode/stativmontering: | 1/4-tommers skrue |
| Generelt/materiale: | Magnesiumlegering |
| Generelt/bredde: | 8 cm |
| Generelt / Vekt: | 354 g |
| Innvendig dybde: | 80 |
| Importbredde: | 80 |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing |
| Importvekt: | 0,30 |
| Generelt/dybde: | 8 cm |
| Diverse fargekategori: | Grønn |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Justerbar base |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5056085301018EAN:
