Ultrakompakt stativsystem, ideelt for deg som ønsker optimal stabilitet i en reisevennlig og lett pakke.
- Utrolig stabilt reisestativ med en lastekapasitet på opptil 30 kg
- 3 avtakbare ben gjør det mulig å konvertere til monopod eller bordstativ
- Ultrakompakt når det er sammenfoldet – passer i håndbagasjen
| Stativ/funksjoner: | Trebeinstativ med vinkelvalg, konvertibelt (trebeins- til enbeinstativ), avtakbare stativben, hurtiglåsesystem |
| Antall i pakke: | 1 |
| Stativ/maks. arbeidshøyde: | 1,38 cm |
| Hode/egenskaper: | Innebygd vaterpass, kompatibel med Arca-Swiss-systemet, justerbar base |
| Diverse/vask: | Bæreveske |
| Generelt / Vekt: | 1,62 kg |
| Importdybde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing Legender |
| Stativ/type midtstang i stativ: | Skyting |
| Diverse fargekategori: | Svart |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antall ben: | 5 |
| Stativ/type sperr for stativben: | Låsering |
| Stativ/hurtigutløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 30 kg |
| Import Høyde: | 0 |
| Hode/panorering grader: | 360 |
| Diverse/inkludert tilbehør: | Hurtigkoblingsplate, multiverktøy, pose til stativhode |
| Generelt/materiale: | Karbonfiber |
| Modellnavn: | Ray |
| Stativ/enheter som støttes: | Videokamera, kamera |
| Stativ/min. arbeidshøyde: | 20,2 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Generelt/sammenfoldet lengde: | 35,6 cm |
| Diverse/egenskaper for barlada: | Justerbar stropp |
| Importvekt: | 1,62 |
| Hode/hodetype: | Kule |
| Generelt/farge: | Mørk |
| Hode/navn på hodet: | 3 Legged Thing Airhed Vu |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244886254EAN:
