Et videostativ med nivelleringsbase som hjelper deg med å få et jevnt oppsett på alle typer terreng.
- Utjevningsstativ i reiseformat for natur- og landskapsfotografer og videografer
- 3 avtakbare ben gjør det mulig å omdanne det til monopods/bomarmar, eller til et bordstativ med innebygd utjevningsbase.
- Finnes kun som stabilisatorstativ, eller i et sett med et utvalg av våre AirHed Cine-videohoder
| Stativ/funksjoner: | Innebygd vaterpassfunksjon, trebensstativ med vinkelvalg, konvertibelt (trebens- til enbensstativ), avtakbare stativben |
| Antall i pakke: | 1 |
| Stativ/maks. arbeidshøyde: | 120 cm |
| Hode/hellingsvinkel grader: | 165 |
| Hode/egenskaper: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet, innebygd væskesystem |
| Diverse/vask: | Bæreveske |
| Generelt / Vekt: | 2,15 kg |
| Importdybde: | 0 |
| Overskrift produktlinje: | 3 Legged Thing Legender |
| Stativ/type midtstang i stativ: | Skyting |
| Diverse fargekategori: | Svart |
| Header-merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativ |
| Stativ/antall ben: | 5 |
| Stativ/type sperrer for stativben: | Låses ved å vri |
| Stativ/hurtigutløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 14 kg |
| Import Høyde: | 0 |
| Hode/panorering grader: | 360 |
| Diverse/inkludert tilbehør: | Hurtigutløserplate, panoreringhåndtak, multiverktøy, pose til stativhode |
| Generelt/materiale: | Karbonfiber |
| Header-modell: | Jay |
| Stativ/enheter som støttes: | Videokamera, kamera |
| Stativ/min. arbeidshøyde: | 19,6 cm |
| Importbredde: | 0 |
| Generelt/sammenfoldet lengde: | 50,1 cm |
| Diverse/egenskaper for barlada: | Justerbar stropp |
| Importvekt: | 2,16 |
| Hode/hodetype: | Panorering/tilting |
| Generelt/farge: | Mørk |
| Hode/navn på hode: | 3 Legged Thing AirHed Cine |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5060244886346EAN:
