| Antall i pakke: | 1 |
| Hoved/egenskaper: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet, 2 innebygde vaterpass |
| Stativhode/stativhode: | Skålformet hode |
| Hode/hodeplassering: | 2-veis |
| Innføringsdybde: | 0 |
| Generelt / Vekt: | 737 g |
| Produktlinjeoverskrift: | 3 Legged Thing |
| Diverse fargekategori: | Grå |
| Overskrift merke: | 3 Legged Thing |
| Generelt / Produkttype: | Stativhode |
| Stativ/hurtigutløsersystem: | Ja |
| Stativ/maks. vekt som støttes: | 10 kg |
| Import Høyde: | 96 |
| Hode/panorering grader: | 361 |
| Generelt/høyde: | 9,6 cm |
| Diverse/inkludert tilbehør: | Hurtigutløserplate, panoreringhåndtak, bæreveske |
| Stativhode/egenskaper: | Kompatibel med Arca-Swiss-systemet, 2 innebygde vaterpass |
| Stativhode/panorering grader: | 361 |
| Generelt/materiale: | Magnesiumlegering |
| Header-modell: | AirHed Cine-A |
| Stativhode/stativhodeplassering: | 2-veis |
| Generelt/bredde: | 6 cm |
| Stativ/enheter som støttes: | Videokamera, kamera |
| Importbredde: | 60 |
| Importvekt: | 0,74 |
| Hode/hodetype: | Skålformet hode |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5056085300226EAN:
