| Bredde | 40.8 cm |
| Bredde (brutto): | 53.5 cm |
| Syklonisk teknologi: | Ja |
| Støvsuger type: | Vanlig |
| Dybde: | 26.5 cm |
| Dybde (brutto): | 33.5 cm |
| Betjening | Tilkobling til strømnettet |
| Driftsradius: | 9 m |
| Farge: | Mørkeblå/gul |
| Garanti | 2 år |
| Hjulmateriale: | Plast |
| Høyde | 23.9 cm |
| Høyde (brutto): | 29.3 cm |
| Kapasitet på posen: | 1.3 liter |
| Lydtrykknivå | 77 dB |
| Verktøy inkludert: | Munnstykke for trange rom, multifunksjonsmunnstykke, uttrekkbart rør |
| Produkttype: | Støvsuger |
| Rengjøringsmetode: | Tørr |
| Ledningslengde: | 6 m |
| Slangemateriale: | Metall |
| Spesielle funksjoner: | Vaskbart filter |
| Strømforbruk: | 850 W |
| Type beholder: | Uten pose |
| Type filter: | Super Clean Air |
| Type vaskemiddel: | Med beholder |
| Målt inngangseffekt: | 750 W |
| Vekt: | 4 kg |
| Vekt (brutto): | 6.42 kg |
| Innhold av resirkulert emballasje: | 90 % |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
8710103927273EAN:
