| Antall strømmoduser: | 6 |
| Bredde | 48.9 cm |
| Bredde (brutto): | 55.2 cm |
| Dybde: | 37.4 cm |
| Dybde (brutto): | 41 cm |
| Funksjoner: | T.D.S. (Triple Distribution System), Minute Plus, 30 sek. plus |
| Farge: Sort | Svart |
| Belegg i hulrom: | Keramisk emalje |
| Høyde | 27.5 cm |
| Høyde (brutto): | 32.6 cm |
| Innebygde dimensjoner: | 33 cm x 32,4 cm x 21,1 cm |
| Maks. mikrobølgeeffekt: | 800 W |
| Programmer for mikrobølgetilberedning: | 3 automatiske tilberedningsfunksjoner, 4 automatiske avrimingsfunksjoner |
| Modell: | Frittstående |
| Produkttype: | Mikrobølgeovn |
| Sikkerhetsfunksjoner: | Barnesikkerhet |
| Timer: | Ja |
| Timer: | 99 min |
| Type: | LED-display |
| Vekt | 12 kg |
| Vekt (brutto): | 13.5 kg |
| Volum av mikrobølgeovn: | 23 liter |
| Utvendige funksjoner: | Venstrehengslet dør som kan åpnes på siden |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
8806085400658EAN:
