| Produktbeskrivelse | Philips Serie 2200 EP2224 - automatisk kaffemaskin med cappuccino-skummer - 15 bar - svart/kasjmirgrå |
| Produkttype | Automatisk kaffemaskin med cappuccinatore |
| Kompatibilitet med kaffetype | Malt kaffe, kaffebønner |
| Integrert kaffekvern | Ja, det er det |
| Type drikkevare | Cappuccino, espresso |
| Trykk | 15 bar |
| Utskiftbart filter | Ja, filteret er avtakbart |
| Avtakbar vanntank | Ja, avtakbar |
| Farge | Svart/kasjmirgrå |
| spenning | 230 V / 50 Hz |
| Dimensjoner (B x D x H) | 24,6 cm x 43,3 cm x 37,1 cm |
| Vekt (kg) | 7,5 kg |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
8710103894766EAN:
