Kvernteknologi Innebygd kvernteknologi, slik at du alltid bruker nykvernede bønner. Malingsgraden kan justeres etter smak og behag. De koniske stålkvernene er kalibrert med 100 % presisjon. Alltid den ferskeste kaffen. De'Longhi Tubeless System reduserer mengden kaffegrut som blir igjen i kvernen til et minimum, slik at du kun bruker nykvernet kaffe til å brygge espressoen din. Temperaturkontroll De'Longhis Thermoblock-system gir ideell temperaturkontroll under kaffetilberedningen. Dette gjøres ved å varme opp kun det vannet som kreves for hver kopp Enkel rengjøring. Dryppbrettets rist kan rengjøres i oppvaskmaskinen for å sikre optimal hygiene.
| Bredde | 43 cm |
| Bredde (brutto): | 50 cm |
| Bryggemetode: | Espresso |
| Dybde | 23.8 cm |
| Dybde (brutto): | 29 cm |
| Kaffetrakterens funksjoner: | Justerbar malingsgrad, høydejusterbar kaffeutløp, avtakbar vannbeholder, avtakbart dryppgitter, automatisk avstengning, vannivåindikator, pannarello-skummingsenhet, koppoppbevaring, vannfilter, justerbar vannmengde, justerbar vannhardhet, standby-modus |
| Formfaktor: | Frittstående |
| Farge: Hvit | Hvit |
| Høyde | 35.1 cm |
| Høyde (brutto): | 43 cm |
| Innebygd kaffekvern: | Ja |
| Kompatibel med kaffetype: | Malt kaffe, kaffebønner |
| Kapasitet for kaffebønnebeholder: | 250 g |
| Koppkapasitet: | 14 |
| Produkttype: | Automatisk kaffetrakter med cappuccinatore |
| Kontrolltype: | Elektromekanisk |
| Strømforbruk: | 1450 W |
| Trykk: | 15 bar |
| Kapasitet vanntank: | 1.8 liter |
| Vekt | 9.2 kg |
| Vekt (brutto): | 10.6 kg |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
8004399327979EAN:
