| Farge: Premium hvit/grå | Premium hvit/grå |
| Hastighetsmoduser: | 21 forhåndsinnstillinger |
| Kniver og tilbehør inkludert: | Stavmikserfot i rustfritt stål, vispetilbehør, blad i rustfritt stål, hakkertilbehør (350 ml), blendertilbehør (1,25 l) |
| Komfortabelt håndtak: | Ja |
| Tilbehør inkludert: | Begerglass (600 ml) |
| Produkttype: | Stavmikser |
| Lengde ledning: | 1.2 m |
| Standarder overholdt: | BPA-fri |
| Strømforbruk: | 1 kW |
| Tåler oppvaskmaskin: | Avtakbare deler |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
8021098774910EAN:
