Brödrost TSF01CREU Creme Smeg
Rosta retro
Brödrost TSF01CREU från Smeg är en läcker gräddvit brödrost i 50-talsstil för två skivor.
Brödrosten är tillverkad i lackerat stål och det kromade vredet är upplyst.
Precis så rostat som du vill
Brödrosten har 6 nivåer av rostningsgrad så att du kan få brödet perfekt rostat som du vill ha det.
Brödrosten är även utrustad med funktion för återuppvärmning och upptining. Vill du avbryta rostningen använder du bara stoppknappen, enklare kan det inte bli.
Fixar olika sorters bröd
Facken är extra breda (36 mm) och den har en Bagelsfunktion där du bara rostar ena sidan av brödet. Du kan också köpa till toastgaller och bullvärmare.
Smidig att rengöra och förvara
Smulbrickan är löstagbar, så det är enkelt för dig att göra ren brödrosten efter användning. Tack vare sladdvindan under brödrosten är den lätt att ställa undan.
Gummitassar gör att brödrosten står stadigt.
| Pallens nettovikt: | 168 kg |
| Antal slots: | 2 |
| Lastpallens nettodjup: | 120 cm |
| Smorgasgaller: | Nej |
| Stabiliserande fotter: | Ja |
| Sladdforvaring: | Ja |
| Antal rostningslagen: | 6 |
| Bredd: | 310 mm |
| Vikt: | 2,4 kg |
| Import bullvärmare: | 1 |
| Import Djup: | 310 |
| Import Upptiningsfunktion: | 1 |
| Forpackningens bredd: | 366 mm |
| Vikt inkl forpackning: | 3,5 kg |
| AC-spänning: | 220 - 240 V |
| Hallare for rullar: | Nej |
| Fackstorlek l b h: | 147 x 36 x 110 mm |
| Import Farg Lev: | Crème |
| Sladdlangd: | 1 m |
| Smulbricka: | Ja |
| Vaxelstrom frekvens: | 50-60 hz |
| Antal skivor: | 2 skivor |
| Produktens farg: | Gräddfärgad |
| Borttagbart smulmagasin: | Ja |
| Forpackningstyp: | Box |
| Kontrolltyp: | Knappar, Nivå, Rotations- |
| Automatisk brodcentrering: | Ja |
| Ursprungsland: | Kina |
| Import Vikt: | 2.40 |
| Lang oppning: | Nej |
| Import Effekt: | 950.00 |
| Kemikalieskatt sverige: | Nej |
| Lastpallens nettohojd: | 192 cm |
| Forvaringsfackets bredd: | 3,6 cm |
| Import Sladdlängd: | 0.90 |
| Material holje: | Stål |
| Import Smulbricka: | 1 |
| Djup: | 195 mm |
| Import Antalbrödskivor: | 2 |
| Import Display: | 0 |
| Produkter per lastpallslager: | 10 styck |
| Pallens gs1nr gtineanupc: | 8017709186920 |
| Hojd: | 248 mm |
| Produkter per lastpall: | 70 styck |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Varmhallningsgallret: | Nej |
| Import Höjd: | 198 |
| Elektronisk brannkontroll: | Nej |
| Lastpallens bruttovikt: | 270 kg |
| Typ av stromkontakt: | Type F |
| Automatisk popup mekanism: | Ja |
| Kontroll av farg pa skorpan: | Ja |
| Laddjup: | 224 mm |
| Import Bredd: | 195 |
| Effekt: | 950 W |
| Lastpallens nettobredd: | 80 cm |
| Halla sig varm funktion: | Nej |
| Lager per lastpall: | 7 styck |
| Ateruppvarmningsfunktion: | Ja |
