Det enkla sättet att fräscha upp det hela
Hur enkelt är det att byta färg på ramen? Eftersom The Frame:s skräddarsydda ramar är magnetiska är det precis så enkelt som det låter.
| Header forpackad kvantitet: | 1 |
| Matt och vikt brutto emballagets djup cm: | 9.00 |
| Matt och vikt brutto/emballagets hojd: | 9.4 cm |
| Matt och vikt komponenter/dimensioner: | Övre-/underdelar - bredd: 97.27 cm, djup: 2.46 cm, höjd: 1.77 cm ¦ Vänster/höger bitar - bredd: 56.32 cm, djup: 2.46 cm, höjd: 1.77 cm |
| Av komponenter/typ: | Monteringskomponent |
| Av komponenter/monteringskomponenter: | Kantfinishsats |
| Allmänt / Vikt: | 320 g |
| Import Djup: | 0 |
| Header produktlinje: | Samsung |
| Diverse farg: | Teak |
| Matt och vikt brutto/emballagets djup: | 9 cm |
| Allmant/kompatibel skarmstorlek: | 43" |
| Av komponenter/placeringmontering: | På platt panel, på höger sida av platt panel, på vänster sida av platt panel, på botten av platt panel |
| Kompatibilitetsinformation/designat for: | Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF |
| Diverse fargkategori: | Beige |
| Header marke: | Samsung |
| Allmänt / Typ av produkt: | Dekorativ ram |
| Allmänt/avsett för: | TV |
| Import Höjd: | 0 |
| Matt och vikt komponenter/emballagets matt bxdxh vikt: | 105.8 cm x 9 cm x 9.4 cm / 710 g |
| Matt och vikt brutto/emballagets vikt: | 710 g |
| Av komponenter/rekommenderad tv storlek: | 43" |
| Allmänt/material: | Plast |
| Header modell: | VG-SCFA43TK |
| Av komponenter/rekommenderad anvandning: | LCD-TV |
| Import Bredd: | 0 |
| Allmant/produktmaterial: | Plast |
| Import Vikt: | 0.39 |
| Matt och vikt brutto/emballagets bredd: | 105.8 cm |
| Allmän/färg: | Teak |
| Allmant/forpacknings innehall: | Topp- och bottenfästen (972.7 x 24.6 x 17.7 mm), vänster och höger fäste (563.2 x 24.6 x 17.7 mm) |
8806092120600EAN:
