Samsung VG-SCFA43BWBXC
Med Samsungs 43-tums ram för The Frame (2022) kan du enkelt skapa en snygg kontrast eller subtil detalj som matchar din inredning eller ditt speciella tillfälle. Ramen är utbytbar och levereras i en brun färg som ger en varm och inbjudande känsla.
En av fördelarna med The Frames anpassningsbara ramar är att de är magnetiska, vilket gör det enkelt att byta ut dem. Du behöver bara placera den nya ramen på TV:n och den sitter stadigt på plats. På så sätt kan du enkelt ändra ramen efter dina önskemål och skapa en helt ny look för din TV.
Oavsett om du vill skapa en kontrast med en annan färg eller addera subtila detaljer, ger Samsungs ram för The Frame dig en enkel och effektiv lösning för att anpassa din TV efter dina behov.
| Header forpackad kvantitet: | 1 |
| Matt och vikt brutto emballagets djup cm: | 9.00 |
| Matt och vikt brutto/emballagets hojd: | 9.4 cm |
| Matt och vikt komponenter/dimensioner: | Övre-/underdelar - bredd: 97.27 cm, djup: 2.46 cm, höjd: 1.77 cm ¦ Vänster/höger bitar - bredd: 56.32 cm, djup: 2.46 cm, höjd: 1.77 cm |
| Av komponenter/typ: | Monteringskomponent |
| Av komponenter/monteringskomponenter: | Kantfinishsats |
| Allmänt / Vikt: | 320 g |
| Import Djup: | 0 |
| Header produktlinje: | Samsung |
| Diverse farg: | Brun |
| Matt och vikt brutto/emballagets djup: | 9 cm |
| Allmant/kompatibel skarmstorlek: | 43" |
| Av komponenter/placeringmontering: | På platt panel, på höger sida av platt panel, på vänster sida av platt panel, på botten av platt panel |
| Kompatibilitetsinformation/designat for: | Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF |
| Diverse fargkategori: | Brun |
| Header marke: | Samsung |
| Allmänt / Typ av produkt: | Dekorativ ram |
| Allmänt/avsett för: | TV |
| Import Höjd: | 0 |
| Matt och vikt komponenter/emballagets matt bxdxh vikt: | 105.8 cm x 9 cm x 9.4 cm / 710 g |
| Matt och vikt brutto/emballagets vikt: | 710 g |
| Av komponenter/rekommenderad tv storlek: | 43" |
| Allmänt/material: | Plast |
| Header modell: | VG-SCFA43BW |
| Av komponenter/rekommenderad anvandning: | LCD-TV |
| Import Bredd: | 0 |
| Allmant/produktmaterial: | Plast |
| Import Vikt: | 0.39 |
| Matt och vikt brutto/emballagets bredd: | 105.8 cm |
| Allmän/färg: | Brun |
| Allmant/forpacknings innehall: | Topp- och bottenfästen (972.7 x 24.6 x 17.7 mm), vänster och höger fäste (563.2 x 24.6 x 17.7 mm) |
