| Adaptive-Sync-teknologi: | AMD FreeSync Premium |
| Teknologi for bakgrunnsbelysning: | LED-bakgrunnsbelysning |
| Sideforhold | 16:9 |
| Diagonal størrelse | 27"" |
| Dimensjoner (BxDxH): | 61.82 cm x 23,42 cm x 52,06 cm - med stativ |
| Justering av skjermmodus: | Høyde, pivot (rotasjon), svingbar base, tilt |
| Funksjoner: | Plass til sikkerhetslås (kabellås selges separat) |
| Bredde på emballasjen: | 70.4 cm |
| Dybde på emballasjen: | 46.4 cm |
| Høyde på emballasjen: | 21.8 cm |
| Vekt på emballasjen: | 7.2 kg |
| Energiklasse | Klasse E |
| Energiforbruk per år: | 28 kWh |
| Farge: | Svart |
| Fargeskala | 72 % NTSC |
| Støtte for farger: | 16,7 millioner farger |
| Grensesnitt: | HDMI | DisplayPort 1.2 | Hodetelefoner |
| Horisontal visningsvinkel: | 178 |
| Høydejustering: | 120 mm |
| Inngangsspenning: | AC 100-240 V |
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Luftfuktighet ved drift: | 10 - 80 % (ikke kondenserende) |
| Vippevinkel | -5/+20 |
| Maks. temperatur ved drift: | 40 °C |
| Inkluderte kabler: | 1 x DisplayPort-kabel |
| Min. driftstemperatur: | 10 °C |
| Mål og vekt (komponenter): | Med stativ - bredde: 61,82 cm - dybde: 23,42 cm - høyde: 52,06 cm - vekt: 4,8 kg | Uten stativ - bredde: 61,82 cm - dybde: 9,24 cm - høyde: 37,69 cm - vekt: 3,3 kg |
| Paneltype: | VA |
| Responstid: 1 ms (MPRT) | 1 ms (MPRT) |
| Rotasjonsvinkel: | -2/+92 |
| Strømforbruk (maks.): | 35 watt |
| Strømforbruk (typisk): | 19 watt |
| Strømforbruk for SDR (på-modus): | 19 kWh/1 000 t |
| Strømforbruk (i av-modus): | 0.3 watt |
| Strømforbruk i på-modus: | 0.5 watt |
| Type skjerm: | LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm / TFT aktiv matrise |
| Type sikkerhetsspor: | Kensington-sikkerhetsspor |
| Opprinnelig oppløsning: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 165 Hz |
| VESA-monteringsgrensesnitt: | 100 x 100 mm |
| Vertikal visningsvinkel: | 178 |
| Vekt | 4.8 kg |
| Rotasjonsvinkel: | 30 |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
8806092802148EAN:
