| Adaptiv synkroniseringsteknologi: | AMD FreeSync Premium |
| Teknologi for bakgrunnsbelysning: | WLED |
| Sideforhold | 16:9 |
| Buet skjerm: | Ja |
| Diagonal størrelse: | 27"" |
| Dimensjoner (BxDxH): | 61.237 cm x 22,74 cm x 52,86 cm - med stativ |
| Funksjoner: | Antirefleks, flimmerfri teknologi, Hard Coating (3H), kantløs |
| Bredde på emballasjen: | 68.6 cm |
| Dybde på emballasjen: | 21.4 cm |
| Høyde på emballasjen: | 52.3 cm |
| Vekt på emballasjen: | 7.8 kg |
| Energiklasse | Klasse F |
| Farge: | Svart, rød |
| Fargeskala | 120 % sRGB, 89 % Adobe RGB |
| Støtte for farger: | 16,7 millioner farger |
| Spilling: | Ja |
| Grensesnitt: | 2 x HDMI | DisplayPort 1.2 | Hodetelefoner |
| Horisontal oppdateringsfrekvens: | 30 - 255 kHz |
| Horisontal visningsvinkel: | 178 |
| Inngangsspenning: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Kontrastforhold | 3000:1 / 80000000:1 (dynamisk) |
| Lysstyrke | 300 cd/m² |
| Medfølgende kabler: | 1 x HDMI-kabel - 1,8 m | 1 x DisplayPort-kabel - 1,8 m |
| Mål og vekt (komponenter): | Uten stativ - bredde: 61,237 cm - dybde: 7,316 cm - høyde: 36,733 cm - vekt: 4,1 kg |
| Paneltype: | VA |
| Pixelhøyde: | 0.3114 mm |
| Responstid: 5 ms (MPRT) | 0.5 ms (MPRT) |
| Service og support: | Begrenset garanti - 3 år |
| Standarder overholdt: | GOST, FCC, ISPO |
| Strømforbruk (typisk): | 31 watt |
| Strømforbruk for SDR (på-modus): | 26 kWh/1 000 timer |
| Strømforbruk (driftsmodus): | 26 W |
| Strømforbruk (av-modus): | 0.3 W |
| Strømforbruk i på-modus: | 0.3 watt |
| Type skjerm: | LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm / TFT aktiv matrise |
| Opprinnelig oppløsning: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 240 Hz |
| VESA-monteringsgrensesnitt: | 100 x 100 mm |
| Vertikal oppdateringsfrekvens: | 48 - 240 Hz |
| Vertikal visningsvinkel: | 178 |
| Vekt | 5.5 kg |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
4038986187381EAN:
