| Bruttovekt: | 0.31 kg |
| Farge: | Grå |
| Formfaktor: | External |
| Lagringskapasitet: | 2TB |
| Lesehastighet: | 2000MB |
| Produktbredde: | 64.8 mm |
| Produktets dybde: | 35 mm |
| Produktets høyde: | 12.25 mm |
| Skrivehastighet: | 2000MB |
| Tilkobling: | USB-C |
4711085939593EAN:
| Bruttovekt: | 0.31 kg |
| Farge: | Grå |
| Formfaktor: | External |
| Lagringskapasitet: | 2TB |
| Lesehastighet: | 2000MB |
| Produktbredde: | 64.8 mm |
| Produktets dybde: | 35 mm |
| Produktets høyde: | 12.25 mm |
| Skrivehastighet: | 2000MB |
| Tilkobling: | USB-C |
Logg inn for å se dine bestillinger og kontoinformasjon