| Tilkoblingsteknologi: | Trådløs, kablet |
| Antall antenner: | 2 |
| Antenne: | Ekstern |
| Bredde | 8.4 cm |
| Datalink-protokoll: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Dataoverføringshastighet: | 867 Mbps |
| Dybde | 8.2 cm |
| Formfaktor: | Ekstern |
| Frekvensbånd: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Funksjoner: | Arbeidsmodus for aksesspunkt |
| Grensesnitt: | 1 x nettverk - RJ-45 |
| Høyde | 10 cm |
| Krypteringsalgoritme: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS |
| Maks. temperatur under drift: | 40 °C |
| Min. temperatur ved drift: | 0 °C |
| Strømforsyning: | Ekstern strømadapter |
| Nettspenning: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| RAM-MINNE | 64 MB |
| Service og support: | Begrenset garanti - 2 år |
| Type enhet: | Rekkeviddemåler for wifi |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
6934177728808EAN:
