ATR4650-USB er en liten kondensatormikrofon som er praktisk for podkasting, video- og telekonferanser og sporadiske opptaksformål, for eksempel møter, samtaler og notater. Mikrofonen har et omnidireksjonelt opptaksmønster for å gi full 360° dekning. Den 1,8 m lange kabelen er utstyrt med en USB-C-kontakt og leveres med en USB-C til USB-A-adapter, slik at du kan koble den til USB-inngangen på datamaskiner, nettbrett, smarttelefoner og andre enheter. Med sin integrerte klesklemme kan ATR4650-USB også brukes som en reversmikrofon. Eller så kan den klikkes inn i den medfølgende smale profilfestet og festes på en dataskjerm eller annen overflate.
| Antall i pakke: | 1 |
| Mikrofon/følsomhet: | -48 dB |
| Mikrofon/frekvensrespons: | 50–13 000 Hz |
| Import Høyde: | 0 |
| Diverse/inkludert tilbehør: | Feste for montering av mikrofon på skjerm |
| Tilkoblinger / tilkoblingstyper: | Mikrofon (24-pinners USB-C) |
| Header-modell: | 4650-USB |
| Importdybde: | 0 |
| Header-produktserie: | Audio-Technica ATR |
| Diverse/kabeldetaljer: | Mikrofonkabel – 1,8 m ¦ USB-C til USB-A-adapter |
| Mikrofon/operativt lag for mikrofon: | Rundstrålende |
| Importbredde: | 0 |
| Importvekt: | 0,08 |
| Mikrofon/mikrofontype: | Kondensator |
| Mikrofon/tilkoblingsteknikk: | Kabel |
| Diverse fargekategori: | Svart |
| Generelt/anbefalt bruk: | Konferanse - grense |
| Mikrofon/spesifikasjoner for lydinngang: | Rundstrålende – 50–13 000 Hz |
| Header-merke: | Audio-Technica |
| Generelt / Produkttype: | Mikrofon – USB |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5055145752715EAN:
