| Bredde | 24.6 cm |
| Bredde (brutto): | 29 cm |
| Bryggemetode: | Espresso |
| Dybde (brutto) | 37.2 cm |
| Dybde (brutto): | 49 cm |
| Type kaffe: | Cafe creme, ristretto, espresso, amerikansk, filterkaffe, skummet melk |
| Formfaktor: | Frittstående |
| Farge: Sort | Svart |
| Garanti: 2 år | 2 år |
| Høyde | 43.3 cm |
| Høyde (brutto): | 48 cm |
| Innebygd kaffekvern: | Ja |
| Kaffekvern, innstillingsnummer: | 12 |
| Kaffestyrke, innstillingsnummer: | 5 |
| Kompatibilitet med kaffetype: | Malt kaffe, kaffebønner |
| Kapasitet på kaffebønnebeholder: | 275 g |
| Medfølgende tilbehør: | Teststrimmel for vannhardhet, måleskje, AquaClean-filterpatron, fettrør |
| Produkttype: | Automatisk kaffetrakter med cappuccinatore |
| Ledningslengde: | 1 m |
| Spenning: | 230 V / 50 Hz |
| Strømforbruk: | 1500 W |
| Teknologi | TFT |
| Temperaturkontroll: | Ja |
| Trykk | 15 bar |
| Toveis dispenser: | Ja |
| Type: | Digital |
| Tåler oppvaskmaskin: | Dryppoppsamler, melkeskummer |
| Variabel kaffelengde: | Ja |
| Variabel kaffestyrke: | Ja |
| Knapp for varmt vann: | Ja |
| Kapasitet vannbeholder: | 1.8 liter |
| Filtrering av vann: | Ja |
| Vekt | 8 kg |
| Vekt (brutto): | 9.525 kg |
| Innhold av resirkulert emballasje: | 95 % |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
8710103938699EAN:
