| Antall hastighetsinnstillinger: | 3 |
| Antall varmemodus: | 3 |
| Børster og verktøy inkludert: | Rullebørste (30 mm), rund hårbørste, roterende børste (40 mm), hard utjevningsbørste, myk utjevningsbørste, utjevningsbørste |
| Bredde: | 4.8 cm |
| Dybde: | 4.1 cm |
| Funksjoner: | Kontroll for varmt/kaldt |
| Farge: | Nikkel/kobber |
| Garanti | 2 år |
| Høyde | 27.2 cm |
| Iongenerator: | Ja |
| Kategori: | Hårpleie, skjønnhet |
| Kontrollelementer: | Kontrollelement |
| Maksimal temperatur: | 150 °C |
| Tilbehør inkludert: | Deluxe-oppbevaringsveske | Rengjøringsbørste for filter |
| Produkttype: | Hårføner/hårstyler |
| Ledningslengde: | 2.675 m |
| Spesielle funksjoner: | Beskyttelse mot overoppheting |
| Spenning | 120 V |
| Strømforbruk: | 1300 W |
| Stylerfunksjoner: | Bølge, krølling, volum, myk |
| Vekt | 0.592 kg |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
5025155068212EAN:
