| Adaptiv synkroniseringsteknologi: | NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium Pro |
| Teknologi for bakgrunnsbelysning: | WLED kantbelyst bakgrunnsbelysning |
| Sideforhold | 16:9 |
| Diagonal størrelse: | 32"" |
| Dimensjoner (BxDxH): | 71.46 cm x 31,11 cm x 60,26 cm - med stativ |
| Justering av skjermmodus: | Høyde, pivot (rotasjon), svingbar base, tilt |
| Funksjoner: | Game Mode, ConnectShare, Eco Light Sensor, Smart Hub, flimmerfri teknologi, bildestørrelse, Eye Saver Mode, DLNA, 3-sidig kantløs, Auto Source Switch+, Adaptive Picture, Ultrawide Game View, Tap View, Sound Mirroring, CoreSync-belysningsdesign, Adaptive Soun |
| Emballasjebredde | 79.8 cm |
| Emballasjedybde: | 54.5 cm |
| Emballasjens høyde: | 17.6 cm |
| Vekt på emballasjen: | 11 kg |
| Energiklasse | Klasse G |
| Energiklasse (HDR): | Klasse G |
| Farge: Svart | Svart |
| Støtte for farger: | 1 milliard farger |
| Spilling: | Ja |
| Grensesnitt: | 2 x HDMI | DisplayPort 1.4 | Hodetelefoner | 2 x USB 3.0 | Hodetelefoner | LAN |
| HDR-sertifisering: | DisplayHDR 400 |
| HDR-format: | HDR400 |
| Horisontal visningsvinkel: | 178 |
| Høydejustering: | 120 mm |
| Innebygde enheter: | Wi-Fi, USB 3.0-hub, Bluetooth-adapter |
| Inkludert programvare: | Samsung SmartThings, TV Plus, Google Duo, Apple AirPlay 2 |
| Inkludert tilbehør: | Fjernkontroll |
| Kontrastforhold: | 1000:1 |
| Lysstyrke: | 350 cd/m² |
| Vippevinkel | -9.02/+13.09 |
| Inkluderte kabler: | 1 x DisplayPort-kabel |
| Mål og vekt (komponenter): | Med stativ - bredde: 71,46 cm - dybde: 31,11 cm - høyde: 60,26 cm - vekt: 8,3 kg | Uten stativ - bredde: 71,46 cm - dybde: 12,59 cm - høyde: 44,11 cm - vekt: 6,4 kg |
| Operativsystem: | Tizen |
| Paneltype: | IPS |
| Responstid: 1 ms (grå-til-grå) | 1 ms (grå-til-grå) |
| Service og support: | Begrenset garanti - 2 år |
| Standarder overholdt: | CE/EMC, ISO 9241-307 klasse 2, 2012/19/EU |
| Strømforbruk (typisk): | 33 watt |
| Strømforbruk HDR (på-modus): | 61 kWh/1 000 t |
| Strømforbruk for SDR (på-modus): | 33 kWh/1 000 t |
| Strømforbruk i standby-modus: | 0.5 watt |
| Type høyttaler | Høyttaler |
| Type skjerm: | LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm / TFT aktiv matrise - Smart monitor |
| Opprinnelig oppløsning: | 4K 3840 x 2160 ved 144 Hz |
| VESA-monteringsgrensesnitt: | 100 x 100 mm |
| Vertikal visningsvinkel: | 178 |
| Vekt | 8.3 kg |
| Rotasjonsvinkel: | 30 |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
8806094138818EAN:
