| Adaptive-Sync-teknologi: | AMD FreeSync Premium |
| Teknologi for bakgrunnsbelysning: | LED-bakgrunnsbelysning |
| Sideforhold | 16:9 |
| Buet skjerm: | Ja (1000R) |
| Diagonal størrelse | 27"" |
| Dimensjoner (BxDxH): | 61.66 cm x 27,26 cm x 47,74 cm - med stativ |
| Justering av skjermposisjon: | Tilt |
| Funksjoner: | Plass til sikkerhetslås (kabellås selges separat) |
| Bredde på emballasjen: | 67.9 cm |
| Dybde på emballasjen: | 19.3 cm |
| Høyde på emballasjen: | 43.8 cm |
| Vekt på emballasjen: | 6.1 kg |
| Energiklasse | Klasse F |
| Energiklasse (HDR): | Klasse G |
| Energiforbruk per år: | 35 kWh |
| Farge: | Svart |
| Støtte for farger: | 16,7 millioner farger |
| Grensesnitt: | DisplayPort 1.2 | HDMI | Hodetelefoner |
| HDR-format: | HDR10 |
| Horisontal visningsvinkel: | 178 |
| Inngangsspenning: | AC 100-240 V |
| Kontrastforhold | 2500:1 |
| Lysstyrke | 300 cd/m² |
| Luftfuktighet ved drift: | 10 - 80 % (ikke kondenserende) |
| Vippevinkel | -2/+18 |
| Maks. temperatur ved drift: | 40 °C |
| Inkluderte kabler: | 1 x HDMI-kabel |
| Min. driftstemperatur: | 10 °C |
| Mål og vekt (komponenter): | Med stativ - bredde: 61,66 cm - dybde: 27,26 cm - høyde: 47,74 cm - vekt: 4,2 kg | Uten stativ - bredde: 61,66 cm - dybde: 12 cm - høyde: 38,28 cm - vekt: 4,1 kg |
| Paneltype: | VA |
| Responstid: 1 ms (MPRT) | 1 ms (MPRT) |
| Strømforbruk (typisk): | 24 watt |
| HDR strømforbruk (På-modus): | 47 kWh/1 000 timer |
| Strømforbruk for SDR (På-modus): | 24 kWh/1 000 timer |
| Strømforbruk (i av-modus): | 0.3 watt |
| Strømforbruk i på-modus | 0.5 watt |
| Type skjerm: | LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm / TFT aktiv matrise |
| Type sikkerhetsspor: | Kensington-sikkerhetsspor |
| Opprinnelig oppløsning: | WQHD 2560 x 1440 ved 144 Hz |
| VESA-monteringsgrensesnitt: | 75 x 75 mm |
| Vertikal visningsvinkel: | 178 |
| Vekt | 4.2 kg |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
8806094651317EAN:
