QHD-oppløsning
Med en oppløsning på 2560 x 1440 gir Quad HD (QHD) overlegen bildekvalitet og skarpe bilder som gjengir selv de minste detaljer. Bredskjermformatet på 16:9 gir deg god plass til å spre deg og jobbe, og du kan også se spill og filmer i originalstørrelse.
VA-panel
VA-panelet (Vertical Alignment) viser dypere svarttoner og høy kontrast, noe som gir ekstra skarpe og klare bilder.
165 Hz oppdateringsfrekvens
En oppdateringsfrekvens på 165 Hz, godt over det dobbelte av bransjestandarden på 60 Hz, betyr at spill fungerer perfekt på skjermen. Utnytt potensialet til grafikkortet ditt. Glem alt om oppdateringsfeil og bevegelsesuskarphet. Føl at refleksene dine blir ett med handlingen. Aldri se deg tilbake.
1 ms responstid GTG - Grått-til-grått
GtG står for Gray-to-Gray og representerer hvor lang tid det tar for en piksel å skifte fra ett grånivå til det neste. I spill teller hvert millisekund, og kan utgjøre forskjellen mellom å treffe eller bomme på et skudd. Rask responstid eliminerer også spøkelsesbilder og bevegelsesuskarphet.
Vesa-sertifisert DisplayHDR 400
Selv det laveste nivået av HDR-funksjonalitet (High Dynamic Range) er en betydelig oppgradering for vanlige skjermer. Den maksimale lysstyrken på 400 cd/m gjør at skjermen kan finjustere bildekvaliteten med et variert fargespekter og mer variert kontrast. VESA-sertifiseringen sørger for mange detaljer og realistiske skildringer av spill- og filmverdener.
Freesync Premium
Få bilder av beste kvalitet, selv i spill med høyt tempo. AMD FreeSync Premium-teknologien sørger for at GPU-ens og skjermens oppdateringsfrekvenser synkroniseres, noe som gir en jevn spillopplevelse uten tearing ved topp ytelse. AMD FreeSync Premium har en oppdateringsfrekvens på minst 120 Hz, noe som reduserer uskarphet og gjør bildet skarpere for en mer naturtro opplevelse. LFC-funksjonen eliminerer risikoen for hakking hvis bildefrekvensen faller under oppdateringsfrekvensen.
Minimalt med distraksjoner på kanten for den ultimate kampstasjonen
Utvid visningsvinkelen med oppsett med flere skjermer. Den smalere rammen og den rammeløse designen gir minimal distraksjon på kanten for den ultimate kampstasjonen.
Ergonomisk
Den største fornøyelsen! AOC stativet, som kan justeres i høyde, helling og rotasjon, hjelper deg med å finne den sunneste og mest komfortable stillingen.
AOC G-Menu
AOC G-Menu er et gratis verktøy som du kan installere på PC-en din for fullstendig tilpasning kombinert med maksimal bekvemmelighet.
6 spillmoduser
Tilpass skjermen til spillet med et enkelt tastetrykk. Bytt innstillinger mellom innebygde forhåndsinnstillinger for FPS-, racing- eller RTS-spill, eller lag dine egne ideelle forhold og lagre dem. AOC tastatur gjør det raskt og enkelt å endre profiler eller justere funksjoner.
AOC Spillfarge- og skyggekontroll
Opplev kampen uten skygger med AOC Shadow Control og AOC Game Colour! Juster grånivåene for bedre bildedetaljer og belysning av mørke områder, eller gjør dem mørkere igjen umiddelbart uten at det påvirker resten av skjermen.
Lavt inndatalag
Slipp løs refleksene dine ved å bytte til AOC low input layer-modus. Glem alt om grafisk overflødighet: Denne modusen endrer skjermen slik at den prioriterer rå responstid, noe som gir den ultimate fordelen når du handler raskt.
Perfekt for konsollspill
Mange av våre førsteklasses skjermer er ikke bare designet for å fungere med PC-tårn, men er også kompatible med konsoller. Du kan enkelt koble dem til Xbox eller PlayStation og nyte den fantastiske bildekvaliteten. Skjermene støtter opptil 120 Hz, slik at selv den nyeste generasjonen modeller kjører med de høyeste innstillingene.
Display Port
DisplayPort er den nyeste standarden for skjermgrensesnitt fra VESA, og kan også overføre lyd, USB og andre typer data. DisplayPort versjon 1.2-1.2a støtter opptil 165 Hz ved 1440p, 75 Hz ved 2160p, versjon 1.3 støtter opptil 240 Hz ved 1440p, 120 Hz ved 2160p, og versjon 1.4 støtter HDR10-spesifikasjoner.
| Teknologi for bakgrunnsbelysning: | WLED |
| Sideforhold | 16:9 |
| Diagonal størrelse: | 27"" |
| Dimensjoner (BxDxH): | 61.34 cm x 23,18 cm x 41,11 cm - med stativ |
| Justering av skjermmodus: | Høyde, pivot (rotasjon), svingbar base, tilt |
| Funksjoner: | Plass til sikkerhetslås (kabellås selges separat) |
| Bredde på emballasjen: | 78 cm |
| Dybde på emballasjen: | 47.8 cm |
| Høyde på emballasjen: | 18.9 cm |
| Vekt på emballasjen: | 9.28 kg |
| Energiklasse | Klasse F |
| Energiklasse (HDR): | Klasse G |
| Farge | Svart, rød |
| Fargespekter: | 98 % sRGB (CIE 1931), 94 % DCI-P3 (CIE 1976) |
| Støtte for farger: | 16,7 millioner farger |
| Spilling: | Ja |
| Grensesnitt: | 2 x HDMI | 2 x DisplayPort 1.4 | Hodetelefoner | 4 x USB 3.2 Gen 1 nedstrøms | USB (type B) |
| HDR-sertifisering: | DisplayHDR 400 |
| Horisontal oppdateringsfrekvens: | 30 - 250 kHz |
| Horisontal visningsvinkel: | 178 |
| Høydejustering: | 150 mm |
| Innebygde enheter: | USB 3.2-hub |
| Inkludert programvare: | AOC eSaver, AOC G-Menu |
| Strømforsyning: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Kontrastforhold | 3000:1 / 80000000:1 (dynamisk) |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Vippevinkel | -5/+23 |
| Inkluderte kabler: | 1 x HDMI-kabel - 1,8 m | 1 x DisplayPort-kabel - 1,8 m | 1 x USB-kabel - 1,8 m |
| Mål og vekt (komponenter): | Med stativ (laveste posisjon) - bredde: 61,34 cm - dybde: 23,18 cm - høyde: 41,11 cm - vekt: 5,81 kg | Med stativ (høyeste posisjon) - bredde: 61,34 cm - dybde: 23,18 cm - høyde: 56,11 cm - vekt: 6,45 kg | Uten stativ - bredde: 61,34 cm - dybde: 5,03 cm - høyde: 41,11 cm - vekt: 5,81 kg | Med stativ (høyeste posisjon) - bredde: 61,34 cm - dybde: 23,18 cm - høyde: 56,11 cm |
| OSD Språk: | Tsjekkisk, kinesisk (tradisjonell), kinesisk (forenklet), engelsk, tysk, fransk, italiensk, portugisisk, polsk, finsk, svensk, russisk, spansk, nederlandsk, japansk, koreansk, tsjekkisk |
| Paneltype: | VA |
| Piksler per tomme | 109 |
| Responstid | 1 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT) |
| Service og support: | Begrenset garanti - 3 år |
| Dekning av skjerm: | Antirefleks |
| Strømforbruk (typisk): | 42 watt |
| HDR-strømforbruk (på-modus): | 46 kWh/1 000 timer |
| Strømforbruk for SDR (På-modus): | 26 kWh/1 000 timer |
| Strømforbruk (i av-modus): | 0.3 watt |
| Strømforbruk i på-modus: | 0.5 watt |
| Type skjerm: | LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm / TFT aktiv matrise |
| Type sikkerhetsspor: | Kensington-sikkerhetsspor |
| Opprinnelig oppløsning: | QHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| VESA-monteringsgrensesnitt: | 100 x 100 mm |
| Vertikal oppdateringsfrekvens: | 48 - 170 Hz |
| Vertikal visningsvinkel: | 178 |
| Vekt | 5.81 kg |
| Rotasjonsvinkel: | 40 |
