| Tilkoblingsteknologi: | Trådløs, kablet |
| Antall antenner: | 2 |
| Antenner: | Innebygd |
| Bredde | 6.9 cm |
| Datalink-protokoller: | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Dataoverføringshastighet: | 1.2 Gbps |
| Dybde | 5.2 cm |
| Formfaktor: | Kan monteres på vegg |
| Frekvensbånd: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Funksjoner: | Fastvareoppdatering, Wi-Fi Protected Setup (WPS), tilbakestillingsknapp, innebygd strømkontakt, dobbeltbånd, Smart Roaming, OneMesh-støtte, Adaptive Path, Wi-Fi Smart Signal-indikator |
| Grensesnitt: | 1 x 100Base-TX - RJ-45 |
| Høyde: 4 cm | 12.4 cm |
| Krypteringsalgoritme: | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA2-Personal, WPA-Personal |
| Strømforsyning: | Intern strømforsyning |
| Operativsystem som kreves: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/8.1/10 |
| Ytelse: | Maksimal datahastighet (2,4 GHz): 300 Mbps | Maksimal datahastighet (5 GHz): 867 Mbps |
| Standarder overholdt: | FCC, RoHS |
| Type enhet: | Wi-Fi-rekkeviddemåler |
| Wi-Fi-klassifisering: | AC1200 |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
4897098683033EAN:
