| Bredde | 9.6 cm |
| Dybde: | 2.3 cm |
| Funksjoner: | 5 Gbps dataoverføring |
| Bredde på emballasjen: | 20 cm |
| Dybde på emballasjen: | 9.5 cm |
| Høyde på emballasjen: | 2 cm |
| Vekt på emballasjen: | 50 g |
| Farge: | Space grey |
| Grensesnitt: | 1 x SuperSpeed USB 3.0 - 9-pinners USB type A | 3 x USB 2.0 - 4-pinners USB type A |
| Høyde | 1.6 cm |
| Inkluderte kabler: | 1 x USB-C-kabel - integrert - 20 cm |
| Operativsystem som kreves: | Apple MacOS X 10.0 eller nyere, Microsoft Windows XP/7/8/10 |
| Service og support: | Begrenset garanti - 2 år |
| Overholder følgende standarder: | Plug and Play, WEEE, FSC, EN 50581:2012, RoHS 2011/65/EU, EMC 2014/30/EU, EN 55032:2015+A11:2020, EN55035:2017+A11:2020 |
| Type produkt: | Dokkingstasjon |
| Vekt | 20 g |
Denne teksten er automatisk oversatt, og det kan forekomme feil.
4252011903535EAN:
