GRATIS FRAKT FRA 1000 KR

 
Kasse
Søk produkt
 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.28 / 10
Läs våra omdömen
  • Denna produkt är slut och kan tyvärr inte beställas. Den kommer eventuellt in igen.
Hem » Ukategoriserte produkter » U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 pack

Ubiquiti

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 pack

Pris: 599kr
Antall TYVÄRR SLUT
Tips en venn
Handle senere?
  • Produktinformasjon

    Ubiquiti UF-MM-10G, LC Multi-Mode, up to 300m, 850nm RX/TX, 10Gbps SFP+, 2 pack
    EAN:810354025914
    Fordeler med teknikproffset.no
    • Fri frakt – Når du kjøper over 1000 kr.
    • Rask levering – Leveringstid er vist i kassen
    • Returret – 100 dagers åpent kjøp
    • Faktura 0 kr – Ingen faktureringsavgift
    • Sikkerhet – Vi er sertifisert av Trygg E-handel
Teknikproffset.no - Elektronikk på sitt beste!