GRATIS FRAKT FRA 1000 KR

 
Kasse
Søk produkt
 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.28 / 10
Läs våra omdömen
Hem » Ukategoriserte produkter » D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
D-Link 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

Pris: 1 549kr
Antall Kjøp
Tips en venn
Handle senere?
  • Produktinformasjon

    D-Link mediekonverterer, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300nm, 2km

    Mediekonverterer for å omforme fiber til TP eller motsatt.
    Mål(BxDxH): 88x120x25mm.
    EAN:790069241826
    Fordeler med teknikproffset.no
    • Fri frakt – Når du kjøper over 1000 kr.
    • Rask levering – Leveringstid er vist i kassen
    • Returret – 100 dagers åpent kjøp
    • Faktura 0 kr – Ingen faktureringsavgift
    • Sikkerhet – Vi er sertifisert av Trygg E-handel
Teknikproffset.no - Elektronikk på sitt beste!