GRATIS FRAKT FRA 1000 KR

 
Kasse
Søk produkt
 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.43 / 10
Läs våra omdömen
Hem » Ukategoriserte produkter2 » D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T
D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T

D-Link

D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T

Pris: 2 199kr 2 499kr
Antall Kjøp
Tips en venn
Handle senere?
  • Produktinformasjon

    D-Link mediekonverterer, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000Mbps, 850nm, 550m

    Mediekonverter for å omvandle fiber til TP eller motsatt.
    Mål(BxDxH): 88x120x25mm.
    EAN:790069242021
    Fordeler med teknikproffset.no
    • Fri frakt – Når du kjøper over 1000 kr.
    • Rask levering – Leveringstid er vist i kassen
    • Returret – 100 dagers åpent kjøp
    • Faktura 0 kr – Ingen faktureringsavgift
    • Sikkerhet – Vi er sertifisert av Trygg E-handel
Teknikproffset.no - Elektronikk på sitt beste!